Nowy konkurs Adobe dla grafików

Dawid Kulbaka, 01-06-2010 | Źródło: Adobe

Firma Adobe przygotowała nowy konkurs dla grafików. Zadaniem konkursowym jest stworzenie zabawnej animacji i e-kartki dla pracodawcy, w której będziemy przekonywać szefa jak bardzo przyda nam się w pracy najnowszy pakiet CS5.

Konkurs będzie trwał od 01.06 do 11.07 na stronach Kreatywnego Bazaru. Twórcy najlepszego multimedialnego show otrzymają wartościowe nagrody.   

 
Główną ideą konkursu jest zaangażowanie pracowników do wspólnego kreatywnego projektu, który ma na celu poprawienie ich warsztatu pracy. Projekt w etapie końcowym trafi do pracodawcy. Uczestnicy konkursu będą mieli za zadnie stworzenie zabawnych animacji z wykorzystaniem zdjęć: współpracowników, szefa i własnych, umieszczonych w miejsce postaci wykonujących zabawne partie wokalne i choreograficzne. Każdy uczestnik będzie miał także za zadanie stworzenie ciekawego hasła, które przekona szefa do inwestycji w jego kreatywność i aktualizacji CS5.
 
Wśród uczestników konkursu wybrany zostanie zwycięzca, który otrzyma profesjonalnego laptopa Lenovo T510, zaś jego firma będzie mogła wziąć udział w szkoleniu designerskim prowadzonym przez specjalistów Adobe. 
Ocena 2.7/5 (54.05%) (242 głosów)
 • Śledzik
TAGI: adobe   konkursy  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.