Adobe zaprasza na "bitwę grafików i programistów"

Dawid Kulbaka, 14-05-2010 | Źródło: Adobe

W związku z premierą oprogramowania Creative Suite 5, firma Adobe zaprasza grafików i programistów zainteresowanych technologiami RIA do wzięcia udziału w bitwie CS5 w 5.

Zawody odbędą się 18 maja w godzinach 10.00 - 15.00 w  Centrum Olimpijskim przy ulicy Wybrzeże Gdańskie 4 w Warszawie. Zgłaszać mogą się dwuosobowe zespoły graficzno-programistyczne. 
 
Temat konkursu zostanie ogłoszony tuż przed rozpoczęciem zmagań. Rejestracja trwa do 16 maja na portalu Kreatywnybazar.pl. Uczestnicy zawodów będą pracować na dostarczonych przez organizatora komputerach.
 
Ogłoszenie zwycięzców  i prezentacja 3 zwycięskich aplikacji odbędzie się w dniu zawodów o godz. 16.15. O przyjęciu zgłoszenia do wzięcia  udziału w bitwie decyduje kolejność zgłoszeń. Ze względów logistycznych w zawodach może wziąć udział maksymalnie 12 zespołów.   
 
Wszyscy zainteresowani projektowaniem graficznym i programowaniem będą mieli okazję podczas zawodów spróbować swoich sił i sprawdzić możliwości najnowszych narzędzi do tworzenia zaawansowanych aplikacji dla środowisk internetowych i desktopowych oraz przetestować najnowszy program Adobe  Flash Catalyst CS5, usprawniający współpracę miedzy grafikami i programistami.
 
Nagrodą główną w zawodach jest najnowszy pakiet Master Collection CS5, zawierający najnowsze wersje wszystkich programów graficznych Adobe.
Ocena 2.61/5 (52.18%) (225 głosów)
 • Śledzik
TAGI: adobe   photoshop  

Komentarze:


 • Dodał: Gość data: 2010-05-14
  w pierwszym wyłuszczonym zdaniu brak chyba jednego słowa

  proszę usunąć mój post
 • @ Gość
  Dodał: Dawid Kulbaka data: 2010-05-14
  Dzięki serdeczne, poprawione :)

 • Dodał: Gość data: 2010-05-15
  A można tam pojechać tylko popatrzeć? Czy to impreza zamknięta? o_O


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.