Adobe promuje CS5 na blogach

Dawid Kulbaka, 05-05-2010 | Źródło: Adobe

W związku z premierą pakietu Creative Suite 5 firma Adobe zorganizowała akcję promocyjną we współpracy z czterema popularnymi blogerami.

Odwiedzając wybrane blogi poświęcone designowi, technologiom IT, marketingowi i fotografii można wziąć udział w konkursach na temat nowego pakietu CS5. Konkurs trwa do 19 maja.

 
Na każdym z czterech blogów opublikowano aktywny baner, przez który można wziąć udział w konkursie. Do wygrania, w zależności od tematyki bloga są tablet, dwa netbooki i profesjonalny statyw fotograficzny. Żeby wziąć udział w akcji wystarczy odpowiedzieć na proste pytania dotyczące np. nowej funkcji programu Ilustrator czy nowych elementu pakietu CS5 ułatwiającego tworzenie aplikacji we Flash.
 
Blogi na których można wziąć udział w konkursie to:
 
Ocena 2.49/5 (49.78%) (270 głosów)
 • Śledzik
TAGI: blogi   marketing   adobe   photoshop   flash   reklama  

Komentarze:

 • Materiał promocyjny Adobe CS5
  Dodał: Marek_bf data: 2010-05-06
  Materiał promocyjny Adobe CS5
  http://cs5launch.adobe.com/?promoid=FDKBR
  Pakiet, że palce lizać ;)
 • hUWWCTmbFUcllpbJmF
  Dodał: Person data: 2012-02-03
  Nie mogę znaleźć Autora tego tkestu (nawet jego pseudonimu) - bo to przecież nie jest wypowiedź p.Piotra?(mam ten kłopot z innymi tekstami na tym blogu - p.Piotr zapowiadał chyba, że pojawią się różni autorzy; czy z reguły będą anonimowi?Z serdecznymi pozdrowieniami wyrazami nieodmiennie najwyższego uznaniaEwa K.


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.