Program ipla dostępny na iPhone

Dawid Kulbaka, 08-04-2010 | Źródło: Redefine

Właściciel telewizji internetowej ipla udostępnił aplikację przeznaczoną dla użytkowników telefonów iPhone. Teraz można korzystać z telewizji ipla bez potrzeby posiadania komputera - nawet w trybie offline.

Program można pobrać z iTunes http://itunes.apple.com/pl/app/ipla/id364900798. Wersja ipla na iPhone pozwala na korzystanie z plików VOD. Aplikacja jest bezpłatna, do korzystania z niej wymagane jest połączenie z siecią Wi-Fi. 

 
ipla na iPhone zawiera opcję pobrania materiałów VOD do wersji off-line tak, aby można było odtwarzać pliki wideo także poza strefą Wi-Fi. Jednorazowo można pobrać do wersji off-line do 10 filmów.  W pierwszym etapie udostępnionych zostało około 5 tysięcy plików, głównie produkcji zrealizowanych na zlecenie Telewizji POLSAT oraz Polsat Play, Polsat Cafe i Polsat News. 
 
Nawigacja po aplikacji nawiązuje do menu ipli w komputerach. Materiały wideo można odnajdywać poprzez drzewo kategorii lubi za pomocą wyszukiwarki.
Ocena 2.66/5 (53.25%) (320 głosów)
 • Śledzik
TAGI: ipla   mobile   iphone   redefine  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.