Warner Bros rekrutuje studentów do walki z piractwem

Krzysztof Marciniak, 30-03-2010 | Źródło: torrentfreak

Warner Bros Entertainment UK będzie zatrudniać do końca marca studentów z kierunków informatyka (i pokrewne), aby pomóc firmie zwalczać piractwo. Studenci będą odpowiedzialni za wiele zadań, a  po odbyciu stażu dostaną nagrodę pieniężną.

Osoby pracujące w działach zajmującymi się zwalczaniem piractwa dla Warner Bros muszą być ekspertami w technologii p2p. Nie jest zatem zaskoczeniem, że Warner Bros aktywnie rekrutuję studentów do walki z piractwem, jako że większość z nich "wyrastała" na udostępnianiu plików w sieci.

 

Warner Bros Entertainment UK obecnie oferuje staż dla studentów posiadających szeroką wiedzę o sieciach wymiany plikami. Mają oni wspomóc firmę w kampanii antypirackiej. Do ich kompetencji będzie należało między innymi: monitorowanie lokalnych forów internetowych i kanałów IRC w poszukiwaniu pirackich kopii WB i treści NBCU, zbieranie informacji na temat pirackich witryn, poszukiwanie nowych i blokowanie istniejących już kont na prywatnych stronach.

 

Pełny opis kompetencji można znaleźć na stronie torrentfreak.com/static/WBAP-vac.PDF.

 

Student, który dostanie się na staż otrzyma po jego ukończeniu wynagrodzenie w wysokości £17,500 (12 miesięcy). Oprócz tego zostanie dokładnie przeszkolony, aby jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki.

Ocena 2.66/5 (53.14%) (207 głosów)
  • Śledzik
TAGI: piractwo   studenci  

Komentarze:

  • L7
    Dodał: Gość data: 2010-04-01
    "blokowanie istniejących już kont na prywatnych stronach" - jak należy to rozumieć? Mają się włamywać, bo jak nazywa się ingerencję w prywatną stronę? Blokowanie a nie powiadomienie właściciela strony.


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.