Czy Apple dopuści Operę na iPhone?

Dawid Kulbaka, 24-03-2010 | Źródło: Opera

Opera Mini na iPhona została wczoraj zgłoszona do App store. Szykuje się więc arcyciekawa odpowiedź Apple, czy przyjmie lepszy wobec Safari produkt.

Jak podkreślają wydawcy Opery, pierwsze recenzje ich programu na iPhona są pełne uznania dla prędkości przeglądania, dzięki której strony wyświetlają się do 6 razy szybciej niż w przypadku Safari.
 
- Pokaz Opery Mini na iPhona podczas Mobile World Congress uswiadomił nam, że mamy coś specjalnego – powiedział Jon von Tetzchner, współzałożyciel Opera Software. – Opera włożyła wielki wysiłek w stworzenie dostosowanej, wystylizowanej, bogatej w funkcje i perfekcyjnie reagującej przeglądarki, która mistrzowsko łączy możliwości iPhona z lubianym sposobem surfowania w Operze. Ta niezwykle wydajna przeglądarka na iPhona jest rezultatem tego połączenia. 
 
 
 
Ocena 2.78/5 (55.62%) (333 głosów)
  • Śledzik
TAGI: apple   mobile   mini   iphone   safari   opera   przegladarki  

Komentarze:


  • Dodał: Gość data: 2010-03-24
    Lepszy od safari? Wolne żarty.

  • Dodał: Gość data: 2010-03-25
    duzo lepszy :)


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.