Nowe opcje w narzędziu Płacę z Allegro

Dawid Kulbaka, 23-03-2010 | Źródło: QXL Poland

Największy polski serwis aukcyjny kontynuuje modyfikacje funkcjonalności witryny. Dziś zmianom uległa opcja Płacę z Allegro.

Od dziś możliwe jest np. zapłacenie jednym przelewem za wiele przedmiotów kupionych u jednego Sprzedającego. Po dokonaniu zakupu Kupujący zobaczą też miniatury innych ofert wystawionych przez Sprzedającego.

 
Jeśli ten będzie chciał natomiast dokonać zwrotu np. części otrzymanej kwoty do Kupującego, może to zrobić w prosty sposób tą samą drogą. Przy dokonywaniu zapłaty przy pomocy Płacę z Allegro, Sprzedający niemal automatycznie otrzyma informację o wpłynięciu kwoty na jego konto. Sprzedający sam zdecyduje kiedy pieniądze wpłyną na jego konto. Samodzielnie skonfiguruje cykliczne wypłaty pieniędzy na własne konto.
 
Kupujący objęci są automatycznie ochroną allegrowym Programem Ochrony Kupujących, gwarantującym zwrot nawet do 10.000 złotych w przypadku przeprowadzenia nieuczciwej transakcji. Dokładniejszy opis nowej usługi znajduje się pod adresem www.placezallegro.pl.

 

Ocena 2.51/5 (50.28%) (424 głosów)
 • Śledzik
TAGI: allegro  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.