Filmaster.pl: 450 tys. z 8.1 PO IG. Jak to się robi?

Dawid Kulbaka, 05-03-2010 | Źródło: Webinside.pl

Zapraszamy do lektury wywiadu z założycielami witryny Filmaster.pl, którzy otrzymali 450 tys. złotych dofinansowania na swój projekt.

Filmaster.pl został beneficjentem programu Innowacyjna Gospodarka, która w działaniu 8.1 wspiera internetowe startupy. Obok niego wparcie dostaną jeszcze 334 projekty – wszyscy na łączną sumę 233 mln złotych.
 
Wywiad z twórcami witryny Borysem Musielakiem i Adamem Zielińskim publikujemy w dziale Publicystyka, zapraszamy: O kulisach działania 8.1 PO IG.
 
 
Ocena 2.75/5 (55.04%) (254 głosów)
  • Śledzik
TAGI: filmaster   dotacje   startupy   ue   poig  

Komentarze:

  • UEjPxtAbKckQG
    Dodał: Kiimii data: 2013-02-11
    Dzięki za uwagi. Teoretycznie SaveUp powinien działać już od 2.1 (jest w fazie tetwsoej na tę wersję, po następnym update będzie już w pełni stabilnie). Jednak użycie Froyo i wyższych wersji ostatnio ostro rośnie według developer.android.com we wrześniu miało go ponad 50% użytkownik w Androida na świecie (jednocześnie Gingerbread: ponad 30%, a Eclair tylko 13%), więc z perspektywy developer w patrzących przyszłościowo wygląda to inaczej. Co do grubych ryb z wszystkimi z wymienionych mamy nawiązane określone kontakty. Nie mogę zdradzać szczeg ł w, ale polecam śledzenie rozwoju aplikacji. ;)


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.