Najpopularniejsze strony: Allegro wyprzedziło Naszą-klasę

Dawid Kulbaka, 24-02-2010 | Źródło: PBI

Zmiany w najnowszym zestawieniu Megapanelu za ostatni miesiąc 2009 roku.

W grudniu serwis aukcyjny Allegro.pl wyprzedził pod względem użytkowników Naszą-klasę i to mimo spadku odwiedzalności. NK wciąż jednak lideruje w kategorii ilości odsłon – notuje ich miesięcznie prawie 8,5 miliarda. Allegro wskoczyło z piątego na trzecie miejsce zostawiając w tyle także Wirtualna Polskę. 

 
Liderem polskiej sieci pod względem popularności pozostaje Google, który w grudniu zanotował 15 milionów 800 tys. użytkowników. Znajdujący się na drugiej pozycji Onet.pl posiada o prawie 3,5 miliona użytkowników mniej. Allegro zaś odwiedzane jest miesięcznie przez prawie 11 milionów polskich internautów. 
 
Najwięcej czasu (średnio na jednego użytkownika) internauci spędzają na Naszej-klasie (8 min. 19 sek.). Warte zaznaczenia są dziewiąte miejsce portalu Facebook.com (6 min 11 sek.) oraz dwunaste strony Demotywatory.pl, na której użytkownik spędza  4 minuty i 34 sekundy.
Ocena 2.71/5 (54.18%) (416 głosów)
  • Śledzik

Komentarze:


  • Dodał: zielin data: 2010-02-24
    ekstra!


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.