O dotacjach dla startupów - bezpłatne szkolenia o 8.1 i 8.2 POIG

Dawid Kulbaka, 22-02-2010 | Źródło: Netcamp

W związku z planowanymi w tym roku zmianami w Programie Operacyjnym Innowacyjna Gospodarka Netcamp zaprasza na bezpłatne szkolenia dla startupów pt. Jak pozyskać dotację na e-usługi z działania 8.1 / 8.2 POIG.

Warsztaty odbędą się w dniach 1-2 marca 2010 w godz. 9 - 16 w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie.

 
Własnie ruszyła rejestracja na bezpłatne szkolenia. Warsztaty poprowadzi Przemysław Żyła - dyrektor ds. funduszy europejskich w UBIK Business Consulting, doświadczony przedsiębiorca i autor bloga e-startup.pl.
 
Szkolenia odbędą się w ramach Akademii Przedsiębiorczości Internetowej - cyklu bezpłatnych szkoleń biznesowych dla młodych firm z branży IT i startupów, gdzie uczestnicy spotkań branży internetowej Netcamp proponują tematy szkoleń które ich interesują. 
 
Warsztaty są też częścią Europejskiego Tygodnia e-Umiejętności w Polsce. Ma on na celu pokazanie rosnącego zapotrzebowania na specjalistów i osoby posiadające zaawansowane umiejętności w obszarze technologii ICT przyczyniających się do zwiększania konkurencyjności oraz innowacyjności Europy.
 
Ocena 2.71/5 (54.24%) (330 głosów)
 • Śledzik
TAGI: startupy   ue   spotkania   poig   netcamp  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.