Śledzik w wersji na komórkę

Dawid Kulbaka, 18-02-2010 | Źródło: Nasza-klasa

NK udostępnia wersję Lajt Śledzika, która umożliwia mobilne posługiwanie się najważniejszymi opcjami narzędzia serwisu. Niebawem premierę będzie miała także wersja Java Śledzika oraz aplikacja na iPhone'a.

Prezentacja Naszej-klasy

 
 
- Wdrożenie wersji mobilnych portalu to kolejny element unowocześniania i rozszerzania funkcji dostępnych w NK. Rok 2010 będzie dla nas okresem silnej rozbudowy oferty w tym zakresie, m.in. o główny portali i komunikator NKtalk dostępny z poziomu każdego telefony komórkowego. Pracujemy również nad udostępnieniem usług lokalizacyjnych oraz wzajemnej integracji tych produktów. Jednym z ważniejszych elementów będzie również szeroka kampania edukacyjna skierowana do użytkowników sieci w Polsce nastawiona na wskazywanie zalet mobilnego dostępu do sieci - mówi Dominik Kaznowski, Pełnomocnik Zarządu Spółki ds. Marketingu i PR.
 
Niebawem do użytku zostanie oddana wersja Java i aplikacja na iPhone’a. Planowane jest poszerzenie tych funkcjonalności o możliwości geolokalizacji. Rozpoczęły się także prace nad następnymi produktami mobilnymi, których premiera przewidziana jest na drugi i trzeci kwartał 2010.
 
Ocena 2.6/5 (52.05%) (347 głosów)
  • Śledzik

Komentarze:


  • Dodał: Gość data: 2010-02-20
    sledzikowi mimo wszystko mówimy stanowcze stop

  • Dodał: Gość data: 2010-02-23
    Jednak wielu wolaloby nk talk dostepny na telefon niz sledzika.


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.