Chrome Beta pod Maca z obsługą dodatków dostępny do pobrania

Krzysztof Marciniak, 12-02-2010 | Źródło: google

W tym tygodni fani systemu operacyjnego Mac mogą być zainteresowani dwoma ważnymi wydarzeniami. Po pierwsze, odbywa się konferencja Macword w San Francisco. Po drugie, udostępniona została nowa wersja Google Chrome Beta pod Maca.

Google ogłosiło pojawienie się nowej wersji Beta. Wersja ta posiada pełne wsparcie dla dodatków. Do tej pory dostęp do nich mieli jedynie użytkownicy deweloperskiego kanału Google Chrome pod Maca. Oznacza to moziwość zainstalowania ponad 2000 dodatków, dostępnych na stronie Google Extensions

 

W wersji Beta znajdziemy także synchronizację zakładek pomiędzy komputerami na różnych systemach operacyjnych(Windows, Linux, Mac). Dostępna jest także funkcja Incognito, która pozwala przeglądać strony internetowe nie pozostawiając śladów ich oglądania na komputerze użytkownika.

 

 

Google Chrome Beta pod Maca można pobrać ze strony google.com

Ocena 2.72/5 (54.47%) (257 głosów)
 • Śledzik
TAGI: google   chrome  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.