Opera Mini dla telefonów iPhone

Dawid Kulbaka, 10-02-2010 | Źródło: Opera

Opera Software planuje ujawnić Operę Mini na iPhona podczas tegorocznej edycji Mobile World Congress w Barcelonie

Opera Mini jest znana z technologii kompresji, dzięki której ładowanie stron jest dużo szybsze, a transfer danych – znacznie mniejszy, co zapewnia większe oszczędności. Zaopatrzona w ulubione funkcje przeglądarki desktopowej takie jak: przeglądanie w kartach, Szybkie Wybieranie i menadżer haseł, Opera Mini została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o użyteczności. 
 
-Jesteśmy podekscytowani na myśl o zaprezentowaniu dziennikarzom i partnerom Opery Mini na iPhona podczas największej w tym roku imprezy związanej z mobilnymi technologiami – powiedział Jon von Tetzchner, współzałożyciel Opera Software.
 
Mimo, że Opera Mini na iPhona nie jest udostępniona szerszej publiczności, zwiedzający spoza mediów nie opuszczą stoiska Opery niezadowoleni. Będzie można tam zobaczyć wiele innych urządzeń zaopatrzonych w Operę. Oto pozostałe premiery, które będą miałby miejsce podczas WMC:
 
• Opera Mobile 10 beta 3 dla telefonów z systemami Symbian S60 i Windows Mobile
• Opera Mobile 10 beta dla urządzeń z systemem Android
• Opera Mini 5 beta działająca na wielu innych platformach urządzeniach
• Wieloplatformowy Widgets Manager w wersji beta, działający na telefonach z systemami Windows Mobile i S60.
Ocena 2.68/5 (53.66%) (306 głosów)
 • Śledzik
TAGI: mobile   opera   przegladarki  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.