Onet odpowiada na darmowy Iplex.pl

Dawid Kulbaka, 05-02-2010 | Źródło: Onet.pl

Największy polski portal internetowy wprowadził do swojej oferty usługę OnetVOD.

Serwis powstał we współpracy z telewizją TVN. Dzięki temu już wkrótce na stronach vod.onet.pl zadebiutują – na kilka tygodni przed premierą na antenie – dwa nowe polskie seriale: "Klub szalonych dziewic" z Anną Przybylską i Anną Dereszowską oraz "Usta usta".
 
Obecnie archwium OnetVOD zawiera największe przeboje TVN takie jak "Magda M.", "Teraz albo nigdy!", "Kryminalni", "Twarzą w twarz", produkcje telewizyjne z kanałów TVN Style i TVN Turbo oraz międzynarodowe: "Jak dobrze wyglądać nago","Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya", czy "Ja albo mój pies".
 
- Już wkrótce w ofercie OnetVOD pojawią się między innymi hollywoodzkie superprodukcje, najgorętsze seriale, które zaprezentujemy jeszcze przed ich premierą w telewizji oraz wyjątkowe koncerty największych gwiazd muzyki – zapewniają przedstawiciele portalu Onet.pl.
 
Na razie oferta witryny jest darmowa, choć w regulaminie są zapisy o płatnym dostępie do usługi za pomocą SMS Premium. Witryna uruchomiona została wczoraj, kiedy Iplex.pl ogłosił, że startuje z darmową usługą VoD
Ocena 2.52/5 (50.39%) (360 głosów)
 • Śledzik
TAGI: onet   wideo   vod   iplex   portale   filmy  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.