Dzielnicowo.pl: kreator serwisów społecznościowych

Dawid Kulbaka, 05-02-2010 | Źródło: Polskapresse

Polskapresse uruchomiła platformę do budowania lokalnych serwisów społecznościowych Dzielnicowo.pl. To pierwszy w Polsce system umożliwiający społecznościom samodzielne tworzenie serwisów i zapewniający dostęp do informacji.

Dzielnicowo.pl powstało dzięki współpracy ze spółką Streemo i w oparciu o narzędzia Streemo.pl. Obecnie dostępne jest w wersji beta. Platforma umożliwia internautom budowanie nawet niewielkich społeczności, gromadzących się wokół najbliższego otoczenia, dzielnicy, ulicy, czy też wspólnych pasji, np. klubu piłkarskiego. 
 
-  Każdy chętny będzie mógł w zbudowanej przez siebie społeczności publikować widgety z naszych serwisów – zapowiada Paweł Nowack z Polskapresse. Obecnie dostępne są informacje ze stron: Polskatimes.pl i dzienników regionalnych, Motofakty.pl, Ekstraklasa.net, Wiadomości24.pl.
 
Pierwszym serwisem społecznościowym uruchomiony na platformie Dzielnicowo jest Matury2010.pl.
Ocena 2.54/5 (50.73%) (343 głosów)
 • Śledzik
TAGI: web2   narzedzia   kreatory  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.