Mało zmian w deweloperskim wydaniu Chrome 5

Dawid Kulbaka, 01-02-2010 | Źródło: cnet.com

Szybka aktualizacja i coraz większe numerowanie przeglądarki Chrome nie wprawią w zachwyt internetów, jeśli kolejne wydania nie będą zawierały znaczących opcji.

A tak jest w przypadku Google Chrome 5 (dokładnie 5.0.307.1 Beta), które zostało wypuszczone w ubiegłym tygodniu.  Program nie wnosi znaczących funkcjonalności za wyjątkiem narzędzia Content settings, w którym można zdefiniować różne ustawienia dotyczące JS, pluginów czy plików cookies. 

 
Ponadto posiada błędy dotyczące obsługi stylów z czwórki (błędy w przypadku wersji deweloperskiej są oczywiście usprawiedliwione). 
 
Nie znamy filozofii numerowania Chrome przez Google, jednak nie wiemy dlaczego tak nieistotne zmiany są opatrzone nowym, pełnym numerkiem (zobacz historię wydań wraz z numeracją Google Chrome). Warto dodać, że Firefox rozwijany od 2004 roku mimo licznych aktualizacji, usprawnień i nowych rewolucyjnych wydań „doczekał się” dopiero numerka 3.6.
Ocena 2.64/5 (52.86%) (266 głosów)
 • Śledzik
TAGI: chrome   google   przegladarki  

Komentarze:

 • Chrome vs Firefox
  Dodał: Termon data: 2010-02-02
  Chrome przegina z numeracją, ale kwestia czasu jak wyprzdzi FF :D
 • karty
  Dodał: Gość data: 2010-02-06
  nowosc to jeszcze "phantom"'owe karty:)
 • Google Chrome
  Dodał: Siam data: 2019-06-02
  Why you wanna use Google Chrome 5?? The latest version of Google Chrome is so awesome than any other browser. Download the latest version of Google Chrome from here:- https://nearfile.com/browsers-plugins/google-chrome-75-0-3770-27/


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.