Zapytajpremiera.pl: Internauci spotkają się z premierem

Dawid Kulbaka, 01-02-2010 | Źródło: Mediafun, inne

Zamieszanie wokół rejestru stron i usług zabronionych, które chce wprowadzić rząd zmobilizowało internautów do zorganizowania głośnych protestów, których efektem będzie spotkanie z Donaldem Tuskiem.

- Jako bloger zostałem poproszony o organizacje i koordynację spotkania Premiera z internautami. Jestem świeżo po spotkaniu organizacyjnym z Centrum Informacyjnym Rządu, udało nam się ustalić już kilka konkretów – napisał na blogu Maciek Budzich.
 
 
Organizatorzy spotkania przygotowali witrynę www.zapytajpremiera.pl, na której chętni mogą zadać  pytania i wyjaśnić wszelkie wątpliwości związane ze spotkaniem oraz problemem cenzurowania internetu w Polsce. 
 
W ubegły piątek zainteresowanych tematem przyjęła także kancelaria Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.  
Ocena 2.82/5 (56.36%) (258 głosów)
 • Śledzik
TAGI: internet   debaty  

Komentarze:

 • Praca emerytów
  Dodał: Gość data: 2010-02-02
  Dlaczego ogranicza się wysokość dochodu emerytów poniżej 65 roku życia ? Powoduje to ucieczkę w szarą strefę, powodując ewidentne straty do budżetu. Należy znieść limity tak jak jest wprzypadku emerytów mundurowych.
 • renty specialne
  Dodał: Gość data: 2010-10-16
  Dlaczego przyznaje Pan renty specialne tylko ludzią wybrantm ,prominętom?, a zwykły obywatel nie ma szans na taką rente? bo nawet meilami sie nie może do polityków przebić, bo nie odpowiadają.
 • Wyborcy!
  Dodał: Gość data: 2010-10-16
  Głosowałam na Pana Premiera , Prezydenta,Senatorów , Posłów z PO. Pytam dlaczego jak wyborca zwraca się o pomoc do tych osób nie odtrzymuje jej? Więcej już nie pujde do Urny Wyborczej nie warto!


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.