Rusza Biteo.pl - kolejny projekt programu "8.1"

Dawid Kulbaka, 22-01-2010 | Źródło: Biteo.pl

Biteo.pl w ramach programu 8.1 otrzymał dotację w wysokości 200 tys. złotych. Dziś można zobaczyć efekty działania finansowego wsparcia.

Platforma Biteo.pl jest projektem dofinasowanym z funduszu Unii Europejskiej w ramach programu 8.1, kórego inicjatywą jest wspieranie i pomaganie młodym i przedsiębiorczym ludziom.

 

Biteo umożliwia handlową wymianę plików elektronicznych pomiędzy użytkownikami. Zakładając konto na serwisie i tworząc swój profil – Moje Biteo, internauta zgodnie z zasadami uczciwej konkurencji może dokonać sprzedaży swoich prac, jak i nabywać inne. Użytkownik upublicznia i rozpowszechnia swoje pliki mając świadomość, że działanie te odbywa się na mocy praw autorskich, co buduje uczciwą i legalną transakcję.
 
- Celem portalu jest stworzenie jednego miejsca jako łącznika wszelkich dziedzin związanych z działalnością artystyczną, humanistyczną czy naukową - zapewniają wydawcy.
Ocena 2.79/5 (55.87%) (276 głosów)
 • Śledzik
TAGI: fundusze   parp   startupy   ue  

Komentarze:

 • :/
  Dodał: templar data: 2010-01-25
  srednie

 • Dodał: Gość data: 2010-04-19
  Ciekawy pomysł.
  Trochę nie zachwyca grafika i no serwis obecnie nie ma zbyt wielu użytkowników.
  Jednak tego typu startup'om (bez wsparcia dużej, znanej firmy) należy dać około roku na rozwinięcie skrzydeł.

 • Dodał: Gość data: 2011-02-17
  Chyba serwis się już trochę rozrósł. Ciekawe czy to jest dochodowe.


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.