Pixelfun.pl - nowa społecznościówka Wirtualnej Polski

Dawid Kulbaka, 15-01-2010 | Źródło: WP

Pixelfun.pl powstał z myślą o użytkownikach, którzy chcą prezentować w sieci zdjęcia i filmy natychmiast po ich wykonaniu. Wystarczy telefon komórkowy i konto w pixelfun.pl, by materiał foto czy wideo trafił w kilka chwil z "komórki" prosto do internetu.

Serwis prezentuje zdjęcia i filmy użytkowników wykonane z wykorzystaniem telefonów komórkowych lub innych urządzeń przenośnych. Co ważne, pozwala na natychmiastowy upload tych materiałów bezpośrednio z komórek. 

 

Witryna w wersji na telefon działa pod adresem pixelfun.pl lub m.pixelfun.pl. Serwis jest kompatybilny z wszystkimi rodzajami przeglądarek internetowych umieszczonych w telefonach komórkowych. By publikować zdjęcia i filmiki, wystarczy mieć konto w serwisie – można je założyć także bezpośrednio przez komórkę. 

 

Pixelfun.pl zawiera również opcję grupowania materiałów oraz wyszukiwarkę użytkowników czy plików przez nich dodanych.

 

Z pixelfun.pl można korzystać również w wersji „tradycyjnej”, za pośrednictwem komputera osobistego. Materiały z telefonu do witryny w wersji pecetowej mogą być wysyłane na dwa sposoby: bezpośrednio z telefonu na pixelfun.pl, lub z telefonu do komputera i stąd do serwisu – za pomocą opcji „dodaj plik”.

Ocena 2.58/5 (51.68%) (370 głosów)
  • Śledzik
TAGI: mobile   wp   startupy   portale  

Komentarze:


  • Dodał: Gość data: 2010-01-15
    Slabe... konkurencji wyszlo duzo lepiej: www.moblog.pl


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.