Portal aukcyjny dofinansowany z UE

Dawid Kulbaka, 06-01-2010 | Źródło: PR

Nowy portal Allegrosz.pl oferuje możliwość licytacji nowych fabrycznie zapakowanych przedmiotów z gwarancją producenta. Aukcje odbywają się na zasadzie "licytacji w dół".

Produkty, o jakie można powalczyć na portalu, podzielone są na kilkanaście kategorii, takich jak: AGD, RTV, Komputery, Konsole, Moje Auto, Sport i Fitness. Aby wziąć udział w aukcjach, należy zarejestrować się na stronie www.Allegrosz.pl.

Cena wyjściowa każdego produktu, który wystawiany jest na licytacji, nie przekracza 5 proc. jego wartości rynkowej, a następnie cena ta obniża się o jeden grosz, za każdym razem, gdy któryś z użytkowników na ekranie monitora naciśnie przycisk „licytuj”.

Aukcje na Allegrosz.pl odbywają się w wyznaczonych godzinach, czyli od 10 do 24 w dni powszednie, oraz od 12 do 24 w weekendy.

 

Portal Allegrosz.pl powstał w wyniku realizacji projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013.

Ocena 2.7/5 (54.09%) (342 głosów)
 • Śledzik
TAGI: startupy   ue  

Komentarze:

 • Jak zarabiają?
  Dodał: Gość data: 2010-01-06
  Jak i na czym zarabiają wystawiający przedmiot?
 • przeciez to zlodzieje...
  Dodał: Gość data: 2010-01-06
  gorsze to niz lichwiarstwo...

 • Dodał: Gość data: 2010-01-06
  zarabiają na naiwnych zapewne, którzy licytują i tracą kase

 • Dodał: Jacek data: 2010-01-07
  Byl taki film polskiej produkcji .. hmmm
  kino niezalezne. polecam.

  wlasnie tam allegrosz odegral glowna role :)
 • Dobry pomysł
  Dodał: Gość data: 2010-01-30
  Fantastyczny pomysł na biznes, gratuluję pomysłowości i życzę powodzenia. Bardzo przejrzyste reguły i do końca nie wiem gdzie dopatrujecie się oszustwa ale cóż...
 • Allegrosz
  Dodał: Gość data: 2010-02-23
  Niezla sprawa z allegrosz, wygralem tam juz telefon i jak sie okazalo nie musialem wcale tak duzo kasy zainwestowac, wydalem o wiele mniej niz za ten sam model ale uzywany z allegro.


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.