Interia zamyka AdSearch

Dawid Kulbaka, 16-12-2009 | Źródło: Redakcja

AdSearch kończy swoją działalność. Wydawcy witryn otrzymali od Interii powiadomienie, że w związku z zamknięciem programu, Interia wypowiada im umowę.

AdSerarch był systemem reklamy kontekstowej portalu Interia.pl działającym od lata 2007 roku. Reklamy ukazywały się jako tradycyjne boksy reklamowe i linki tekstowe w wyszukiwarce Google, z której korzystał krakowski portal, na samej Interii oraz na stronach zapisanych do programu.

System powiązany był z siecią reklamową ARBOmedii i docierał według jego wydawców do 90 proc. polskich internautów. Kilka dni temu użytkownicy programu otrzymali kolejną już wiadomość o zamknięciu projektu:


„Ponownie informujemy, iż z dniem 14.01.2009 serwis Adsearch zaprzestaje swojej działalności i tego dnia zniknie z emisji. Wobec powyższego niniejszym  wypowiadamy Tobie użytkowniku umowę na świadczenie usługi elektronicznej na podstawie Regulaminu Najmu Powierzchni Reklamowej dla Emisji Reklamy Kontekstowej, par.11, pkt 3.

 

Dziękujemy za dotychczasową współpracę”

 

Ocena 2.66/5 (53.3%) (385 głosów)
  • Śledzik
TAGI: interia   adsearch   portale  

Komentarze:

  • Interia zamyka?
    Dodał: Gość data: 2009-12-17
    Owszem, kończą współpracę z Czechami ale rozpoczynają z Netsprintem i można przenieść dotychczasowe kampanie do nowego systemu.


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.