Nowa reklama Google Chrome

Krzysztof Marciniak, 11-12-2009 | Źródło: własne

Google bardzo intensywnie pracuje nad swoją przeglądarką w ostatnim miesiącu tego roku. Od kiedy pojawiała się jej wersja pod Maca i Linuksa stało się o Chrome głośniej niż kiedykolwiek wcześniej. Google nie poprzestaje na tym - wydaje reklamę ultra lekkiej przeglądarki Chrome.

Bez wątpienia włożono mnóstwo pracy w nową reklamę. Jest ona utrzymana w stylu, którego moglibyśmy spodziewać się po Google. Jest bardzo stonowana, niektórzy mogliby nawet rzec, że chwilami nudna. Zostało w niej wyróżnionych siedem aspektów Chrome: prędkość działania, stabilność, tryb incognito, omnibox, bezpieczeństwo, skórki graficzne i nowa karta zakładek.

 

Reklama wygląda na prostą, jednak jej przygotowanie na pewno takie nie było. Wykorzystano w niej kilka ciekawych efektów, które w całej kompozycji wyglądają zjawiskowo - tworzą one także złudzenia, dzięki czemu reklama jest nietuzinkowa i interesująca. Dobrze, że Google poświęciło tyle uwagi na stworzenie tej reklamy, przez co nie mamy do czynienia z kolejną schematową reklamówką. Jest bez wątpienia oryginalna.

 

Ocena 2.63/5 (52.59%) (232 głosów)
  • Śledzik
TAGI: google   ad   chrome  

Komentarze:

  • harfa
    Dodał: Gość data: 2009-12-11
    O co chodzi z tą dupą na harfie?


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.