Darmowe warsztaty online od Adobe

Dawid Kulbaka, 07-12-2009 | Źródło: Adobe

14 i 18 grudnia każdy będzie mógł wziąć udział w bezpłatnych warsztatach online Creative Roadshow prowadzonych przez Piotra Janowczyka. Interaktywne spotkania dotyczyć będą wykorzystania narzędzi Photoshop CS4, Illustrator CS4 oraz InDesign CS4 w codziennej pracy grafika.

Warsztaty Creative Roadshow online odbędą się 14 i 18 grudnia. Są kontynuacją cyklu spotkań organizowanych dla grafików w największych miastach Polski, w celu prezentacji sprzętu i oprogramowania do profesjonalnych zastosowań graficznych. Sesja on-line jest zorganizowana z myślą o tych, którym nie udało się wziąć udziału w październikowym Creative Roadshow w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu czy Poznaniu.


W ramach spotkania on-line przedstawione zostaną najciekawsze elementy projektu Creative Roadshow a główny nacisk zostanie położony na kwestie wykorzystania pakietu graficznego CS4 Design Premium i swobody przechodzenia pomiędzy jego poszczególnymi aplikacjami.


Warsztaty poprowadzi Piotr Janowczyk - wykładowca Grafiki Wydawniczej i Ilustracji Prasowej przy katedrze Projektowania Graficznego Europejskiej Akademi Sztuk oraz Akademii Fotografii w Warszawie. W praktyce zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem graficznym, a także ilustracją, animacją telewizyjną oraz street artem.


Aby wziąć udział w on-linowym spotkaniu Creative Roadshow należy: Zarejestrować się
w serwisie kreatywnybazar.pl. Sesja on-line będzie trwała około godziny. Na 3 dni przed spotkaniem każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma link umożliwiający mu dostęp do spotkania on-line.

Agenda spotkania

 • PHOTSHOP CS4

1. Retusz zdjęcia w PS CS4
2. Praca z backgroundem - PS CS 4, AI CS4 3. Elementy modelowania i teksturowania 3D - PS CS 4

 • ILLUSTRATOR CS4, InDESIGN CS4

1. Wektorowe elementy w środowisku bitmapowym - AI, PS

2. Narzędzia ilustracyjne  ILL CS4

3. Elementy prepressu  InD CS 4

4. Multimedia w InDesign CS4

Ocena 2.91/5 (58.1%) (295 głosów)
 • Śledzik
TAGI: adobe   warsztaty  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.