Mobilny Photoshop dostępny na iPhone

Dawid Kulbaka, 03-12-2009 | Źródło: Adobe

Program Adobe Photoshop.com Mobile na iPhone, którego premiera odbyła się w październiku jest już dostępny we wszystkich krajach, w których działają sklepy iPhone App Store.

Nowy program umożliwia użytkownikom łatwe edytowanie, przesyłanie, przeglądanie i udostępnianie zdjęć bezpośrednio z telefonów iPhone.

Adobe Photoshop.com Mobile na iPhone, od kilku tygodni utrzymuje się na pierwszym miejscu listy najpopularniejszych darmowych programów i cieszy się największym powodzeniem w sklepach Apple App Store w kategorii fotografia. Program został już pobrany w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie przez ok 3 miliony odbiorców.

W krajach, w których program jest dostępny, użytkownicy mają do dyspozycji podstawowe  narzędzia do edycji zdjęć, takie jak obcinanie i obracanie obrazu, oraz kreatywne efekty dotykowe i filtry. Ponadto korzystając z serwisu Photoshop.com mogą rozbudowywać kolekcję swoich zdjęć i dzielić się nimi wysyłając  je bezpośrednio z programu.

 

http://mobile.photoshop.com/iphone

Ocena 2.62/5 (52.32%) (427 głosów)
 • Śledzik
TAGI: adobe   mobile   iphone   photoshop  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.