Cykl seminariów Opera Software na polskich uczelniach

Dawid Kulbaka, 30-11-2009 | Źródło: Opera

Opera Software rozpoczyna dzisiaj polską edycję University Tour, popularnego programu edukacyjnego, który ma na celu zwiększenie merytorycznej wiedzy dotyczącej Internetu na uczelniach całego świata.

- Jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem University Tour w Polsce i wierzymy, że ta inicjatywa wpłynie na rozumienie Internetu i branży przeglądarek przez studentów  – powiedział Jon von Tetzchner, prezes Opera Software. – Seminaria przeznaczone dla przyszłej generacji liderów branży pobudzą dyskusje na temat ważnych spraw dotyczących współczesnego Internetu.

Uniwersytet Wrocławski i Politechnika Wrocławska jako pierwsze będą gościć dzisiaj seminarium Opera Software. Cykl University Tour potrwa w Polsce do czwartku, 3 grudnia i obejmie także: Politechnikę Śląską, Uniwersytet Warszawski, Politechnikę Warszawską i Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Pełna agenda polskiej edycji znajduje się na stronie: http://www.opera.com/company/education/tours/.

Tematyka seminarium obejmie m.in.: historię i przyszłość Internetu, przegląd rynku przeglądarek, otwarte standardy internetowe, aplikacje webowe i pracę w Opera Software. Seminaria poprowadzi Navjot Pawera, Product Manager, odpowiedzialny w Opera Software za platformę Opera Unite.

Ocena 2.6/5 (51.95%) (395 głosów)
  • Śledzik
TAGI: opera   edukacja  

Komentarze:

  • Świetna decyzja, oświata to podstawa pożądnej wiedzy
    Dodał: Piotr data: 2009-11-30
    Opera 10.10 Unite - od jej zaistnienia INTERNET staje się zupełnie inny, taki w którym najistotniejsze stają się bezpośrednie kontakty i relacje miedzy jej użytkownikami, bez konieczności korzystania z usług pośredników.
    Żegnaj cenzuro formy i treści :)


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.