Statystyki Google Analytics z SeeTheStats

Krzysztof Marciniak, 30-11-2009 | Źródło:

Darmowe statystyki Google Analytics oferują wiele niezbędnych i użytecznych narzędzi do monitorowania ruchu na danej stronie internetowej. Dostęp do nich ma jedynie osoba, która jest właścicielem konta statystyk. Co w przypadku, kiedy chcemy upublicznić statystyki Google Analytics?

Najprostszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług SeeTheStats. Udostępnianie statystyk witryny internetowej innym internautom może wydać się z początku absurdalne, jednak w przypadku, kiedy rozważamy sprzedaż powierzchni reklamowej na stronie, okazuje się idealnym wyjściem.

 

 

Dzięki SeeTheStats można zaoszczędzić mnóstwo czasu, a w dodatku przedstawić statystyki w efektywny sposób. Konfiguracja jest niezwykle prosta i wymaga od użytkownika jedynie aktywowania Google Analytics na stronie oraz podania jej adresu w SeeTheStats. Po wykonaniu tych dwóch prostych punktów, użytkownik ma do wyboru kilkanaście możliwości przedstawienia statystyk (jednak może skorzystać jedynie z 5 z nich), m.in.: wg. unikalnych wizyt, odsłon stron, czasu spędzonego przez użytkowników na stronie itp.

 

 

SeeTheStats daje także możliwość wyboru w kwestii prywatności. Jeżeli użytkownik sobie nie życzy, aby jego statystyki były widoczne publicznie, może włączyć tryb prywatny lub ustawić dostęp do nich jedynie wybranym przez niego osobom. Działanie SeeTheStats można przetestować na przykładzie courtneyengle.

 

SeeTheStats jest całkowicie darmowym narzędziem.

 

Ocena 2.69/5 (53.72%) (296 głosów)
 • Śledzik
TAGI: analytics   google   statystyki  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.