Finansosfera.pl – nowa porównywarka finansowa

Dawid Kulbaka, 27-11-2009 | Źródło: Redakcja

Na polskim rynku pojawiła się nowa porównywarka finansowa. Serwis jest skierowany do użytkowników szukających informacji na temat produktów oferowanych na rodzimym rynku bankowym.

Główna część serwisu to porównywarka produktów, podzielona na osiem kategorii: kredyty hipoteczne, gotówkowe, samochodowe, karty kredytowe, lokaty bankowe, konta osobiste, firmowe i studenckie. Jednym z podstawowych celów projektu jest możliwość wymiany opinii na temat posiadanych produktów finansowych - pokazanie zarówno wad,  jak i zalet.


Na stronie można również znaleźć, aktualizowane codziennie, rankingi najlepszych produktów w wybranych kategoriach. Znajdziemy tu także porady i wiadomości informujące nas o zmianach na rynku produktów finansowych. W najbliższej przyszłości, planowana jest rozbudowa kont użytkowników serwisu, oparta na platformie FacebookConnect.

http://www.finansosfera.pl

Ocena 2.77/5 (55.31%) (414 głosów)
  • Śledzik
TAGI: startupy  

Komentarze:


  • Dodał: Gość data: 2009-11-27
    super projekt, niech tylko dbają o aktualne dane i będzie ok

  • Dodał: Gość2 data: 2009-11-27
    no właśnie na tym polega cały myk. strona posiada specjalny system, który pozwala na zbieranie danych, tak aby oferty były aktualne.


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.