ParkDomen.pl wprowadził usługę przechwytywania domen

Dawid Kulbaka, 25-11-2009 | Źródło: ParkDomen

ParkDomen.pl poinformował o uruchomieniu w swoim serwisie możliwości zlecania przechwytywania wygasających domen oraz o wprowadzeniu tzw. Aukcji Prywatnych.

Dzięki przygotowanej w serwisie wyszukiwarce każdy użytkownik wyszuka domeny według kryteriów, które go interesują a następnie może zlecić ich przechwycenie. Dodatkowo, mając gotową listę domen do przechwycenia, można złożyć zlecenie na domeny dodane już w innym serwisie.
W przypadku przechwycenie dodanej w ten sposób domeny, trafi ona na Aukcję Prywatną gdzie licytować będą mogli wyłącznie użytkownicy, którzy zlecili jej dodanie.

- Możliwość dodawania domen do przechwycenie oraz Aukcje Prywatne wprowadzamy w odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów - mówi Grzegorz Bujnowski z ParkDomen.pl. Teraz każdy z naszych użytkowników może zlecić nam przechwycenie domen a tym samym zwiększyć swoje szanse na ich zdobycie oraz przekonać się o skuteczności naszego serwisu – dodaje. Ale to nie koniec i na początku przyszłego roku zaprezentujemy kolejne narzędzia dedykowane do domainerów – zapewnia.

ParkDomen.pl jest serwisem skierowanym głównie do inwestorów domenowych działającym przede na wtórnym rynku domen internetowych ( tzw. secondary market). Serwis specjalizuje się w przechwytywaniu i sprzedaży domen .PL.

Ocena 2.71/5 (54.12%) (306 głosów)
 • Śledzik
TAGI: parkdomen   domeny  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.