Google Chrome Extensions zbliża się wielkimi krokami

Krzysztof Marciniak, 18-11-2009 | Źródło:

Do tej pory powstało kilkadziesiąt dodatków do Chrome, jednak wszystkie z nich są "nieoficjalne". Google chce to wkrótce zmienić - zmiany będą znaczące. Nie podaje się dokładnej daty wypuszczenia Chrome extensions.

Strona pod adresem https://chrome.google.com/extensions nie jest jeszcze dostępna jednak zmiany widoczne podczas wyświetlania nowej karty w Google Chrome (Zrzut ekranu poniżej) wskazują na to, że stanie się to w najbliższej przyszłości. Na chwilę obecną użytkownicy mogą przetestować pierwsze próbki dodatków do Chrome: Gmail checker, RSS subscribe toolbar icon oraz Chromium BuildBot monitor.

 

 

 

Nieoficjalnie, jeden z członków grupy deweloperów Chrome - Neil Baum szacuje, że nowa strona z dodatkami od Google pojawi się na początku grudnia. Powstanie strony z dodatkami do Chrome to kolejny krok, który może poważnie zaszkodzić Firefox'owi. Jeżeli Google stworzy hybrydę łączącą w sobie szybkość działania Chrome i funkcjonalnością wyrażoną w dodatkach, to bez wątpienia zdobędzie wielu nowych użytkowników.

Ocena 2.53/5 (50.69%) (421 głosów)
 • Śledzik
TAGI: chrome   wtyczki   dodatki   google  

Komentarze:


 • Dodał: Giaco data: 2009-11-22
  Dodatków do Chrome w chwili obecnej jest bardzo dużo i co kilka dni pojawiają się nowe. Więcej na temat rozszerzeń można znaleźć na tym blogu:
  http://chromepl.blogspot.com

  Pozdrawiam.

 • Dodał: Gość data: 2009-11-30
  fajnie


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.