Wyobrazsobie.pl: nowy serwis o fotografii i wideo

Dawid Kulbaka, 22-10-2009 | Źródło: Axel Springer

Axel Springer Polska wystartował z nowym serwisem internetowym. W sieci zadebiutowała witryna wyobrazsobie.pl poświęcona fotografii cyfrowej i wideo.

Wyobrazsobie.pl to platforma internetowa adresowana do fotoamatorów, pasjonatów filmowania oraz osób oglądających filmy na komputerze i innym nowoczesnym sprzęcie. Serwis podzielony jest na dwie podstawowe kategorie. W dziale Foto znalazły się porady dotyczące wyboru sprzętu i akcesoriów, przegląd oferty rynkowej, testy i recenzje nowości. Hobbyści znajdą tu również niezbędne informacje o technikach fotografowania i edycji zdjęć.

Dział Video to natomiast kompendium wiedzy o kamerach i projektorach, technikach filmowania oraz edycji i montażu filmów. Witrynę uzupełnia dział Galerie zawierający zdjęcia sprzętu i przegląd fotografii nadsyłanych przez użytkowników. Ponadto internauci znajdą w serwisie łącza do forów poświęconych tematyce foto i wideo, a także wyszukiwarki programów i fachowych terminów.

Ocena 2.79/5 (55.83%) (283 głosów)
 • Śledzik
TAGI: startupy  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.