Media Markt prezentuje nowy serwis internetowy

Dawid Kulbaka, 16-10-2009 | Źródło: GoldenSubmarine

Największy gracz na rynku sprzętu elektronicznego – sieć Media Markt - uruchomiła dziś swoją nową witrynę.

Przy opracowywaniu obecnego serwisu agencja interaktywna GoldenSubmarine (wykonawca) przeanalizowała zachowania i potrzeby informacyjne internautów odwiedzających poprzednią wersję. 

Istotnym elementem strony głównej jest prosty i przejrzysty dla użytkownika sposób nawigacji i rozmieszczenia poszczególnych elementów pod względem ich ważności. W serwisie zastosowano przejrzysty układ treści, poprzez zamknięcie ich w specjalnych, tematycznych boksach informacyjnych.

 

Użytkownicy mają możliwość indywidualnego ustalenia kolejności wyświetlania boxów na stronie. Dodatkowo można je zwijać i ponownie rozwijać.  Jedną z ważniejszych zmian, które można zauważyć w serwisie, jest  ograniczona ilość animacji flash, które widoczne są tylko w górnej części strony głównej. Serwis wyświetla się bezpośrednio po wpisaniu adresu w okno przeglądarki bez konieczności oglądania intro, które było obecne w poprzedniej wersji.

Drugą część serwisu stanowią strony lokalne 38 marketów wchodzących w skład sieci Media Markt. Ich zawartość została wzbogacona o szczegółowe dane adresowe, informacje dotyczące obsługi klienta i rozbudowany dział Oferty Specjalnej, w którym można zapoznać się z aktualną gazetką z promowanymi produktami. Oferta Specjalna wzbogacona została również o indywidualne promocje przygotowywane przez poszczególne markety, które wyświetlane są użytkownikowi w pierwszej kolejności po odwiedzeniu danej zakładki.
 

www.mediamarkt.pl, wersja mobilna: m.mediamarkt.pl.

Galeria zdjęć

 • Strona główna
  Strona główna
Ocena 2.86/5 (57.16%) (345 głosów)
 • Śledzik
TAGI: startupy  

Komentarze:

 • mac os i safari
  Dodał: Gość data: 2009-10-16
  szkoda, ze nie przetestowali jak (nie) dziala pod mac os - w safari :-)
 • Welcome to 2009
  Dodał: Hehe data: 2009-10-19
  "Serwis wyświetla się bezpośrednio po wpisaniu adresu w okno przeglądarki bez konieczności oglądania intro..."

  WOW.

 • Dodał: Gość data: 2012-01-29
  najchujowsza strona w necie,nic sie nie otwiera!!!!!!!!spierdalac!


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.