Śledzik.pl mimo krytyki zdobywa popularność

Dawid Kulbaka, 16-10-2009 | Źródło: Nasza-klasa

Mimo sprzeciwu sporej części internautów Śledzik.pl staje się popularnym narzędziem. Nasza-klasa opublikowała właśnie listę najpopularniejszych tam kanałów.

W miesiąc od uruchomienia Śledzika serwis osiągnął poziom miliona wpisów tygodniowo. Średnia dzienna ilość komentarzy do wpisów wynosi około 40 tys.

Zdecydowanie najpopularniejszym profilem na Śledziku jest konto kabaretu Łowcy.B. Każdą wiadomość publikowaną przez kabaret śledzi pół miliona osób. To jak dotychczas rekordowa liczba śledzących w polskim internecie. Łowcy.B zdołali zgromadzić przed monitorami tak dużą publiczność w ciągu 4 tygodni .

Drugim profilem pod względem popularności jest konto Anny Dymnej. Wpisy aktorki czyta 330 tys. osób, a 290 tys. użytkowników prenumeruje wpisy Agnieszki Włodarczyk.

Od tygodnia portal udostępnia usługę umożliwiającą polecanie ciekawych stron w sieci znajomym na Śledziku. Gadżety są dostępne dla wszystkich zainteresowanych na stronie Sledzik.pl. Już w najbliższych tygodniach na Śledziku zostaną uruchomione kanały tematyczne dzięki którym będzie można śledzić nie tylko osoby ale również bieżące informacje, wiadomości sportowe, aktualności z rynku muzycznego czy filmowego.

 

- Obecnie prowadzimy rozmowy z wydawcami serwisów zainteresowanych prezentacją swoich treści użytkownikom NK. Prawdopodobnie w ciągu kilku najbliższych tygodni rozstrzygnie się ostateczny kształt nowej funkcji - mówi Dominik Kaznowski.

Ocena 2.61/5 (52.21%) (357 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:


 • Dodał: Marek data: 2009-10-17
  A nie mówiłem? :D
 • śledzik?
  Dodał: Gość data: 2010-01-10
  Przede wszystkim "zdobywa popularność" oznacza że dużo ludzi pisze jak usunąć śledzika, a nie go "używa". Mnie osobiście śledzik zachęcił do odejścia z n-k. Dni tego portalu są już policzone.
 • UuQwxxPHILzAtQQoH
  Dodał: Coshu data: 2014-05-04
  Już to widzę jak piekarz jeden z digrum do swojej piekarni zastosują link baiting. I jak będą się trudzić, aby rozbudowywac 3-stronicową witrynę o przepisy na pieczenie chleba. Zawsze powtarzałem, że nie każda strona nadaje się do SEO tylko serwisy kontentowe, blogi, fora i sklepy ale tylko wartościowe. Tylko te moga naturalnie się pozycjonować. Ale zmienić mentalność drobnych przedsiębiorc w będzie ciężko oni by chcieli zaistnieć za darmo na salonach google nie majac nic do zaoferowania taka nasza rzeczywistość +1Czy ta odpowiedź była pomocna 2 paź 2013


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.