Na Skąpcu są 3 miliony ofert

Dawid Kulbaka, 15-10-2009 | Źródło: Skąpiec.pl

Serwis porównujący ceny Skapiec.pl skończył pięć lat. Od momentu rynkowego debiutu wiele się na Skąpcu zmieniło.

Serwis wystartował z około 30 sklepami i 3 tysiącami produktów. Dziś prezentuje ponad 1500 sklepów i ok. 3 mln ofert. Liczba użytkowników serwisu wzrosła z 27 tysięcy (grudzień 2004) do ok. 1,9 mln (wrzesień 2009).

Nowy wygląd Skąpca, który wprowadzono w tym roku przypieczętowany został zmianą logo.

 

 

Skąpiec.pl uruchomił także Program Partnerski opierający się na unikatowym rozwiązaniu. Prowizja naliczana jest od każdego użytkownika, który zostanie przekierowany z Serwisu Partnerskiego na Skąpiec.pl (klikając na formę reklamową), a następnie przejdzie na stronę współpracującego z porównywarką cen sklepu.

Portal przygotował sekcję Markety, w której prezentuje gazetki z 19 sklepów sieciowych i marketów (takich jak np. Media Markt, Saturn, RTV Euro AGD, Neonet, Castorama). Najeżdżając kursorem na konkretny produkt w gazetce można w wygodny sposób sprawdzić, jak kształtują się jego ceny w sklepach prezentowanych na Skąpcu.

Dla tych, którzy lubią gadżety i korzystają z przeglądarek Internet Explorer 8, Firefox oraz Google Toolbar, powstały specjalne wtyczki. Pozwalają one np. na zachowanie „kawałka” serwisu Skąpiec.pl w przeglądarce lub przeglądania zasobów serwisu bezpośrednio z paska wyszukiwania.

Ocena 2.54/5 (50.82%) (233 głosów)
  • Śledzik
TAGI: skapiec   porownywarki  

Komentarze:


  • Dodał: GoGo data: 2009-10-15
    czy to reklama? :-)

    Napisalibyście jak wygląda walka porównywarek cen (ceneo, skapiec, nokaut, tanio i reszta).
    Jak się rozkładają ich zasięgi, kto najwięcej zyskuje, czy jest miejsce na nowego gracza itp...


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.