Filtr rodzinny na Naszej-klasie już działa

Dawid Kulbaka, 13-10-2009 | Źródło: Nasza-klasa

Nasza Klasa udostępniła narzędzie uzupełniające system ochrony użytkowników przed spamem. Filtr Rodzinny działa automatycznie na wszystkich stronach NK.

- Głównym zadaniem Filtra Rodzinnego jest ochrona najmłodszych użytkowników przed kontaktem z treściami niepożądanymi, takimi jak wulgaryzmy czy słowa powszechnie uznawane za obraźliwe. Narzędzie będzie stale rozwijane jako część systemu bezpieczeństwa portalu – mówi Dominik Kaznowski, Pełnomocnik Zarządu ds. Marketingu i PR.

Zasada działania Filtra polega na czasowym blokowaniu konta naruszającego regulamin. Osoby, które uporczywie łamią zasady netykiety, będą otrzymywać ostrzeżenia z prośbą o zaprzestanie niedozwolonych praktyk. W przypadku zignorowania monitu, na konto zostanie nałożone czasowe ograniczenie możliwości dodawania komentarzy w publicznych miejscach na NK.

Każdy internauta korzystający z NK, w przypadku kontaktu z treściami niepożądanymi, ma możliwość zgłoszenia nadużycia. Wszelkie tego typu zgłoszenia są przesyłane do Działu Obsługi Użytkownika NK.

Ocena 2.6/5 (52.08%) (197 głosów)
 • Śledzik
TAGI: nasza-klasa  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.