Warsztaty z inwestorem w ramach konkursu Startup Challenge

Dawid Kulbaka, 13-10-2009 | Źródło: Netcamp

Już tylko do 18 października twórcy młodych innowacyjnych projektów z branży IT z północno-zachodniej Polski mogą zgłosić się na konkurs Startup Challenge.

W ubiegłym tygodniu w ramach ścieżki rozwoju odbyło się pierwsze szkolenie z pisania biznesplanu dla uczestników konkursu. Jest jeszcze szansa udziału w Warsztatach z Inwestorem które odbędą się 16 października 2009 r. oraz indywidualnych konsultacjach z ekspertami. Wystarczy zgłosić już dziś swój projekt na Startup Challenge.

Wybrane startupy wezmą udział w specjalnym spotkaniu branży internetowej Netcamp 23 października. Dla 10. najlepszych startupów oferujemy bezpłatne stoisko, które umożliwi im zaprezentowanie sie podczas forum. Natomiast autorzy sześciu najlepszych projektów wystąpią przed inwestorami w finale konkursu podczas Forum Inwestycyjnego Amber 19 listopada 2009 r.

Zwycięzcy Startup Challenge otrzymają wsparcie Sieci Aniołów Biznesu AMBER. Wezmą też udział w nowym programie dla startupów który pojawi się wkrótce na antenie TVP Info i Polskiego Radia. Aby zgłosić swój projekt wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny a następnie do 18 października przesłać prezentację oraz biznesplan.

Ocena 2.56/5 (51.14%) (255 głosów)
 • Śledzik
TAGI: konkursy   startupy  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.