Wirtualna Polska uruchomiła własną porównywarkę cen

Dawid Kulbaka, 08-10-2009 | Źródło: WP

Tanio.pl to nowa porównywarka cen i produktów od WP.pl. - Mamy świadomość, że na rynku działa wiele podobnych podmiotów - przyznają wydawcy.

Dlatego witryna jest  ściśle związana z serwisami tematycznymi Wirtualnej Polski, a wszystkie sklepy znajdujące się w bazie tanio.pl zostały dokładnie zweryfikowane pod względem bezpieczeństwa i zaufania klientów.

Tanio.pl to w tej chwili ponad 1200 sklepów i blisko 3 miliony ofert. Produkty podzielono na 18 głównych kategorii (AGD – Dom i ogród, Moda i dodatki, Komputery, Dla dzieci, itd.), z których każda zawiera do kilkunastu bardziej szczegółowych.

Zastosowany w porównywarce system geolokalizacji umożliwia odnalezienie na mapie sklepu najbliżej miejsca zamieszkania. Serwis tanio.pl dostosowany został także do telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych: m.tanio.pl.

Ocena 2.72/5 (54.43%) (388 głosów)
 • Śledzik
TAGI: wp   portale   porownywarki  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.