MotoMinder.pl dla zmotoryzowanych

Dawid Kulbaka, 01-10-2009 | Źródło: MotoMinder

Pojawił się nowy startup MotoMinder.pl, którego celem jest dostarczanie informacji o aktualnym zużyciu poszczególnych elementów w samochodach.

Konfiguracja pojazdu i monitorowanych elementów odbywa się za pomocą kreatora, zawierającego bazę wstępnie skonfigurowanych części, na które powinniśmy zwrócić uwagę. Po ukończeniu kreatora, system będzie na bieżąco monitorował, na podstawie aktualnego przebiegu pojazdu, stan zużycia części i powiadomi użytkownika o zbliżającym się terminie wymiany.

MotoMinder.pl to także rozbudowany system zarządzania kosztami eksploatacji. W jego skład wchodzi moduł tankowania oraz moduł wydatków.


Moduł wydatków jest miejscem, w którym odnotowywane są wszystkie poniesione wydatki. Może to być wymiana części, ubezpieczenie, przegląd, myjnia czy mandat. Na podstawie odnotowanych kosztów generowane są raporty w formie wykresów i danych tabelarycznych. Możliwość zmiany kolorystyki grafów, pozwala na dostosowanie ich do swoich potrzeb.

Galeria zdjęć

 • MotoMinder.pl
  MotoMinder.pl
 • MotoMinder.pl
  MotoMinder.pl
Ocena 2.78/5 (55.58%) (321 głosów)
 • Śledzik
TAGI: startupy  

Komentarze:


 • Dodał: Gość data: 2009-10-02
  kto ma czas, żeby się takimi rzeczami bawić?

 • Dodał: Gość data: 2009-10-02
  Niektórzy mają, wcale dużo nie potrzeba. Korzystam z różnych takich serwisów i ten mi się podoba.


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.