Plej: nowy serwis wideo Gazety.pl

Dawid Kulbaka, 29-09-2009 | Źródło: Agora

Serwis Plej.Gazeta.pl prezentuje materiały audiowizualne własnej produkcji i pozyskiwane od zewnętrznych partnerów.

Plej.Gazeta.pl oferuje audiowizualne kanały tematyczne poświęcone m. in. informacjom z kraju i ze świata, grom, rozrywce czy motoryzacji. Użytkownicy znajdą też linki do serwisów partnerskich, m.in. Ekstraklasa.tv z treściami ze spotkań piłkarskiej Ekstraklasy i WideoJak.pl z poradami wideo poświęconymi m.in. modzie i urodzie.


Witryna Plej zastąpi serwis Wideo.Gazeta.pl, uruchomiony przez Agorę w 2007 r. Od tamtej pory spółka stale rozwija ofertę audiowizualną. Dysponuje własnym studiem telewizyjnym i zespołami reporterskimi, posiada też możliwość pełnej obsługi transmisji internetowych.

 

W ofercie multimedialnej Agory znajduje się również serwis TiVi.pl Seriale Internetowe, wydawany przez spółkę A2 Multimedia, powołaną do życia w 2007 r. przez Agorę i ATM Grupę. Wyprodukowany wspólnie przez Agorę i A2 Multimedia prawie stuodcinkowy serial internetowy „n1ckola" trafił z internetu do telewizji TV4.

 

Galeria zdjęć


  • Plej
    Plej
Ocena 2.47/5 (49.42%) (382 głosów)
  • Śledzik
TAGI: portale   wideo   gazeta  

Komentarze:

  • serwis video
    Dodał: Gość data: 2009-09-29
    http://videodium.pl lepsze


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.