Grono.net stworzyło nowy serwis

Dawid Kulbaka, 28-09-2009 | Źródło: Grono.net

Grono.net uruchomiło witrynę Topgit.pl z humorystycznymi fotkami. Nowa strona umożliwia swobodny dostęp niezarejestrowanym na Gronie internautom do usługi „Top Git”.

 Od tygodnia wszyscy Gronowicze mogą także tworzyć własne aplikacje mobilne – to nowa funkcjonalność udostępniona przez portal.

 

„Top Git”, czyli system głosowania na najciekawsze fotki zamieszczane na portalu, Grono.net uruchomiło w sierpniu 2008 roku. Funkcjonalność cieszy się popularnością wśród userów – w ciągu roku 166 tys. Gronowiczów oddało swoje głosy na ponad 750 tys. zdjęć i filmików. Portal zdecydował się wyodrębnić tę część serwisu, by przyspieszyć i ułatwić użytkownikom  przeglądanie popularnych zdjęć i promowanie własnych.

 

Topgit.pl umożliwia przeglądanie popularnych zdjęć i filmików, głosowanie – „gitowanie” najciekawszych propozycji, komentowanie i zamieszczanie nowych.

 

Grono.net udoskonaliło również swoją wersję mobilną. Od tygodnia każdy zarejestrowany user może stworzyć i zgłosić nowy projekt aplikacji. Jeśli propozycja pomyślnie przejdzie testy wszyscy użytkownicy gronowej społeczności będą mogli z niej skorzystać. Lista aplikacji mobilnych dostępna jest pod adresem http://m.grono.net/dev/app/list/ .

Ocena 2.7/5 (53.92%) (306 głosów)
 • Śledzik
TAGI: startupy   grono  

Komentarze:


 • Dodał: Gość data: 2009-09-29
  nieźle, widzę że teraz każdy duży portal musi mieć swój serwisik rozrywkowy, gg niedawno uruchomiło jaramsie.pl, grono topgit.pl

  czekamy na kolejne :-)
 • temat
  Dodał: Gość data: 2009-09-30
  To wszystko jest gówno warte!!!
 • kdjfMrOapCOfnDzxm
  Dodał: Rajesh data: 2012-02-05
  Prawdę psirawz. Szczególnie młodym wydawnictwo (jeszcze z werwą) – takim jak Sutoris – polecam te uwagi :-) Gdyby wydawnictwa nauczyły się wykorzystywać nowe metody marketingowe mogłyby zwiększyć swoją niszę – tak mi się wydaje. Np. dobry blog firmowy z ciekawymi materiałami to super promocja.


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.