Polacy górą, Codility wygrywa SeedCamp!

Dawid Kulbaka, 25-09-2009 | Źródło: Redakcja

"We just won Seedcamp" napisali na Tweeterze polscy programiści Codility, którzy przed chwilą wygrali konkurs Seedcamp.

 

Przypomnijmy, Codility to startup oferujący aplikację do zdalnej i automatycznej oceny poziomu umiejętności programistów w procesie rekrutacji. System sam ocenia zdolności programistów i podsumowanie wysyła do przełożonych. Model biznesowy projektu opiera się na testach, które są płatne.

W finale narzędzie Codility wygrało z 22 innymi projektami, które zakwalifikowały się do finału europejskiego konkursu Seedcamp. Jeszcze wcześniej polski projekt  pokonał kilkaset innych młodych przedsięwzięć internetowych z Europy i Bliskiego Wschodu.

Zwycięzcy (wraz z pięcioma innymi projektami) zainkasowali 50 tysięcy euro i propozycję przeprowadzenia się do Londynu na 3-miesięczny okres, podczas którego przy wsparciu międzynarodowych funduszy inwestycyjnych przygotowywać będzie finalny produkt, mający zawojować globalne rynki. O wielkiej promocji i zainteresowaniu projektem gigantów internetowych nawet nie wspominamy. Gratulacje!

Zwycięzcy Seedcamp 2009

 

Więcej informacji na blogu: And the winners are... Seedcamp congratulates the 2009 winning teams.

Ocena 2.88/5 (57.6%) (334 głosów)
  • Śledzik
TAGI: startupy   seedcamp   codility  

Komentarze:

  • ah
    Dodał: Gość data: 2009-09-26
    pozazdroscic !


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.