Szukasz inwestora? Rusza Startup Challenge

Dawid Kulbaka, 25-09-2009 | Źródło: Netcamp

Firmy z branży IT z północno-zachodniej Polski mogą wziąć udział w konkursie Startup Challenge, który pozwoli im pokazać swój startup światu i pomoże w znalezieniu inwestora.

Dodatkowo uczestnicy będą mogli wziąć udział w ścieżce rozwoju

 • warsztacie z inwestorem
 • szkoleniu z przygotowania biznesplanu
 • indywidualnych konsultacjach

Wybrane startupy wezmą udział w specjalnym spotkaniu branży internetowej Netcamp w połowie października. A sześć najlepszych zaprezentuje się przed inwestorami w finale konkursu podczas Forum Inwestycyjnego Amber 19. listopada 2009 r. Organizatorami konkursu są Netcamp i Polska Fundacja Przedsiębiorczości a partnerem Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT.

Zwycięzcy Startup Challenge otrzymają wsparcie Sieci Aniołów Biznesu AMBER. Wezmą też udział w nowym programie dla startupów który pojawi się wkrótce na antenie TVP Info i Polskiego Radia.

Wystarczy zgłosić swój projekt wypełniając formularz rejestracyjny a następnie do 18. października przesłać prezentacjęi oraz biznesplan. Więcej informacji i rejestracja na stronie Startup Challenge.

Ocena 2.89/5 (57.84%) (296 głosów)
 • Śledzik
TAGI: konkursy   startupy  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.