Startup TwojaEuropa.pl z dofinansowaniem UE

Dawid Kulbaka, 22-09-2009 | Źródło: Netafora

Pod adresem www.TwojaEuropa.pl uruchomiono portal poświęcony tematyce europejskiej. To przedsięwzięcie gromadzące w jednym miejscu ludzi i informacje z każdej dziedziny życia związanej z Europą i UE.

Poza praktycznymi informacjami dla turystów, studentów, właścicieli firm i osób zainteresowanych tematyką europejską, na łamach portalu znajdują się aktualne wiadomości z krajów Europy, oferty pracy i propozycje wycieczek zagranicznych.

Społecznościowe funkcje serwisu pozwalają zaprezentować siebie, promować własne produkty lub usługi, nawiązywać kontakty, a także publikować artykuły.

 

 

- TwojaEuropa.pl oferuje szybki i łatwy dostęp do często poszukiwanych informacji, które do tej pory były rozproszone w Internecie – mówi Łukasz Matuszewski – wydawca portalu.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską, w ramach POIG 8.1 – Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Działanie 8.1 to wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej.

Ocena 2.63/5 (52.6%) (362 głosów)
  • Śledzik
TAGI: ue   startupy  

Komentarze:

  • twojaeuropa.pl
    Dodał: Gość data: 2009-09-22
    Bardzo fajny portal, oby rozwijał się jak najprężniej. ja już skorzystałem z wiadomości zamieszczonych na portalu i dzisiaj pojechałem do pracy za darmo środkami komunikacji zamiast samochodem, mój wkład w globalne ocieplenie;)

  • Dodał: Gość data: 2009-09-22
    chyba w przeciwdziałanie ociepleniu ;P A portal całkiem, całkiem. Pozdrawiam


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.