Konkurs PARP na innowacyjną e-usługę

Dawid Kulbaka, 21-09-2009 | Źródło: PARP

Jeszcze przez tydzień Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości czeka na zgłoszenia przedsiębiorców w konkursach na innowacyjną e-usługę i technologię B2B. Firmy, które zdobyły unijną dotację na e-biznes teraz mają szansę na darmową kampanię PR dla swojego projektu.

Do konkursu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na innowacyjną e-usługę zgłaszać się mogą przedsiębiorcy, którzy otrzymali dotację z UE na świadczenie usług za pośrednictwem internetu w ramach działania 8.1 Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej.

 

Natomiast w konkursie PARP na innowacyjną technologię B2B mogą wziąć udział ci przedsiębiorcy, którzy otrzymali dofinansowanie na budowanie internetowej współpracy typu B2B, w ramach działania 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B.

 

Nagrodą główną w obu konkursach jest przeprowadzenie darmowej kampanii PR zwycięskich projektów, zrealizowaną przez niezależną agencję PR na zlecenie PARP.

Warunkiem udziału w konkursach jest udowodnienie w zgłoszeniu innowacyjność swojego pomysłu. Uczestnicy konkursu na innowacyjną e-usługę muszą pokazać oryginalność i niepowtarzalność projektu. Natomiast przedsiębiorcy biorący udział w konkursie na innowacyjną technologię B2B powinni wykazać przewagę wdrażanego przez nich projektu pod względem technologicznym i organizacyjnym.


Wszelkie informacje o warunkach udziału w konkursach wraz z regulaminami znajdują się na stronie www.web.gov.pl w zakładce Konkursy.

Ocena 2.75/5 (55.09%) (371 głosów)
 • Śledzik
TAGI: parp   konkursy  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.