Nasza-klasa.pl: Jesteśmy najlepsi na świecie

Dawid Kulbaka, 14-09-2009 | Źródło: Informacja prasowa

Według danych comScore portal nasza-klasa.pl posiada najwyższy z notowanych współczynnik zaangażowania konsumentów. Wynosi on 34,4 proc. Wskaźnik ten mówi o stosunku liczby dziennych użytkowników do liczby użytkowników miesięcznych korzystających z danego serwisu.

Spośród 200 największych portali społecznościowych na świecie to właśnie portal z Polski uzyskuje w tym zakresie najlepszy rezultat. Nasza-klasa.pl wyprzedza największe globalne serwisy tego typu - m.in. Facebook.com (o 8 punktów procentowych) oraz MySpace.com (aż o 18 punktów procentowych).

- Polski rynek internetowy rozwija się niezwykle dynamicznie. Czasami w tym galopie nie dostrzegamy, że polska branża nowych technologii osiągnęła już światowy poziom. Tym bardziej cieszy fakt, że coraz częściej polskie serwisy są uwzględniane w tak renomowanych rankingach, jak ten firmy comScore - mówi Dominik Kaznowski, pełnomocnik zarządu ds. marketingu i PR Naszej Klasy.

- Staramy się wciąż ulepszać portal i rozwijać produkt, poszukujemy wybitnych programistów i nie idziemy na kompromisy technologiczne. Jak widać przynosi to efekty - dodaje Kaznowski.

Ocena 2.52/5 (50.39%) (254 głosów)
 • Śledzik
TAGI: nasza-klasa  

Komentarze:


 • Dodał: Gość data: 2009-09-15
  to niech teraz zmierza sredni poziom inteligencji uzytkownikow.

  bedzie na szarym koncu i wszystko wroci do normy.

 • Dodał: łoś data: 2009-09-15
  Nasza-klasa.pl weszła na dobry grunt, Polacy lubią podglądać i się chwalić a ten serwis im to umożliwia :-).

  Użytkownicy Naszej Klasy nie grzeszą intelygencją, bo co można powiedzieć o gościu który szczyci się że ma 500 znajomych w tym Dodę, a na spotkanie ze znajomymi w realu nie ma czasu bo siedzi cały czas przed kompem :-)

  Ogólnie pomysł na serwis wyśmienity, sposób dojenia owiec tyż :-)


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.