Sieć reklamowa AdTiger wchodzi do Polski

Dawid Kulbaka, 14-09-2009 | Źródło: Redakcja

Niemiecka sieć reklamy internetowej AdTiger.de uruchomiła polską odsłonę swojej oferty i jednocześnie przystąpiła do poszukiwania witryn do polskiego portfolio.

AdTiger.de został założony  pod koniec roku 2004. Siedziba wydawcy (arejo GmbH) znajduje się w Berlinie. Obecnie firma zrzesza w Niemczech ponad 300 witryn oraz notuje około 3,5 miliarda odsłon miesięcznie.

Uruchomienie działalności w Polsce nie wiąże się z otworzeniem u nas biura – na razie za kontakt z polskimi wydawcami i reklamodawcami odpowiadać będzie Polka zatrudniona w firmie AdTiger.

Firma będzie oferowała modele emisji CPM i CPC. Reklama może być emitowana w modelu RON - w ramach wszystkich witryn i serwisów reprezentowanych; ROC - w obrębie witryn tematycznych lub ROS - w obrębie jednej strony.

Sieć działa na własnych rozwiązaniach adserwerowych AdSpirit. AdSerwer działa jako baza danych na podstawie programu Linux-Basis z serwerem Apache i mySQL.

 

www.adtiger.pl

Ocena 2.76/5 (55.1%) (196 głosów)
  • Śledzik
TAGI: reklamy   sieci  

Komentarze:

  • super
    Dodał: Gość data: 2011-01-13
    już testowalismy kilka sieci reklamowych i ta zdecydowanie najbardziej nam odpowiada.Pozdrawiamy ekipę AdTigera i dziękujemy za współpracę.


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.