Jak radzi sobie startup Filmaster.pl?

Dawid Kulbaka, 14-09-2009 | Źródło: Filmaster.pl

Filmaster istnieje od stycznia 2009 roku, przy czym wersja angielska serwisu uruchomiona została w maju tego roku podczas targów startupów Democamp East/West w Poznaniu.

Od tego czasu w serwisie zarejestrowało się 3318 użytkowników. W seriwsie pojawiło się już ponad 350 tys. opinii o filmach - każdy z Filmasterów ocenił filmy średnio 105 razy. 55% z  tych ocen to oceny za całokształt. Ilość ocen innych elementów rozkłada się równomiernie na pozostałe kryteria ocen jak scenariusz, reżyseria czy efekty specjalne.

Użytkownicy dodali także 478 notek czyli dłuższych recenzji filmów oraz innych filmowych wpisów, 7044 krótkich recenzji oraz 6140 komentarzy na forum.

Wszystkie te liczby dotyczą obu wersji językowych Filmastera, przy czym stosunek aktywności wynosi tu mniej więcej 4:1 na korzyść polskiej wersji, która wystartowała wcześniej i była zdecydowanie bardziej promowana.

 

Filmaster w wersji polskiej notuje średnio 40 tysięcy wizyt i 120 tysięcy odsłon miesięcznie, co daje nieco ponad 3 odsłony stron na wizytę. W wersji angielskiej liczby te są pięć razy mniejsze.

Ocena 2.8/5 (55.99%) (269 głosów)
  • Śledzik
TAGI: filmy   filmaster   startupy  

Komentarze:


  • Dodał: Gość data: 2009-09-14
    W sumie nawet nieźle jak na tak krótki okres działania


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.