iGol.pl uruchamia wideo-magazyn piłkarski

Dawid Kulbaka, 11-09-2009 | Źródło: iGol

Serwis piłkarski iGol.pl i platforma lookr.tv uruchamiają interaktywny program telewizyjny o piłce nożnej. Premiera odbędzie się 15 września o godzinie 18:30.

Program „Klubowe granie” emitowany będzie na żywo co dwa tygodnie wprost z warszawskiego studia Lookr.tv. W rolę ekspertów wcielą się redaktorzy iGola, którzy poruszać będą głównie tematykę rozgrywek Ligi Mistrzów, lecz nie zabraknie też relacji, analiz i komentarzy na temat aktualnych wydarzeń ze świata futbolu.

 

Formuła programu zakłada pełną interakcję z widzami, którzy będą mieli możliwość komentowania jego przebiegu i zadawania pytań redaktorom znajdującym się w studiu. Wśród najbardziej aktywnych internautów rozlosowane zostaną nagrody.


Premierowy odcinek będzie można oglądać na żywo w najbliższy wtorek na lookr.tv. Powtórki emitowane będą w serwisie iGol.pl i internetowym radiu sportowym iGol.fm.

 

Ocena 2.77/5 (55.47%) (362 głosów)
  • Śledzik
TAGI: igol   wideo   sporty  

Komentarze:


  • Dodał: Gość data: 2009-09-11
    bardzo fajnie się rozwija igol


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.