Allegro przejmuje giełdę ofert Oferia.pl

Dawid Kulbaka, 10-09-2009 | Źródło: Allegro

Serwis Oferia.pl prezentujący ogłoszenia zleceniodawców i oferty wykonawców usług został wchłonięty przez portal Allegro. Witryna dostarcza aktualizowaną na bieżąco bazę zleceń z każdej branży zawodowej i jest zintegrowana obecnie z Allegro.pl.

Oferia.pl to serwis stworzony przez Agnieszkę i Krzysztofa Jagodzińskich. Projekt, początkowo traktowany hobbystycznie, ma dużą szansę, by pod skrzydłami Allegro stać się jednym z największych w Polsce serwisów ogłoszeniowych na rynku usług i zleceń.

 

Z myślą o usługodawcach została stworzona wizytówka. Oprócz danych kontaktowych i najważniejszych informacji takich jak np. doświadczenie, umiejętności czy portfolio, jest w niej miejsce na galerię zdjęć, opinie i komentarze wystawione przez klientów, a także wypowiedzi z forum branżowego.

Zleceniodawcy mają natomiast możliwość bezpłatnego dodawania zleceń. Wykonawcy składają propozycje  wykonania danego zlecenia, przedstawiając swoje warunki realizacji. Zleceniodawca wybierając Wykonawcę może kierować się dowolnym, ważnym dla siebie kryterium np. czasem wykonania, ceną czy doświadczeniem.

Po wykonaniu zlecenia  Zleceniodawca i Wykonawca oceniają się wzajemnie, komentując przebieg współpracy. Otrzymane przez Wykonawcę oceny przeliczane są na punkty, na podstawie których tworzone są rankingi Wykonawców w danych branżach.

Użytkownicy mogą również stworzyć sieć zaprzyjaźnionych Wykonawców i Zleceniodawców, co pozwoli na szybkie dotarcie do zaufanej osoby bez potrzeby przeszukiwania zasobów serwisu. Do 30 listopada Wykonawcy mają okazję zamieszczać oferty swoich usług i aktywować profesjonalne wizytówki beż żadnych opłat.
 

Oferia.pl

Ocena 2.54/5 (50.84%) (559 głosów)
 • Śledzik
TAGI: oferia   allegro   uslugi  

Komentarze:

 • Allegro
  Dodał: Gość data: 2009-09-10
  to jest ladniejsze niz allegro.pl ;)
 • Oferia
  Dodał: Gość data: 2009-09-10
  Przecież Oferia istnieje już bardzo długo (na pewno rok, a chyba i więcej), teraz po prostu zmienili design i jakby się zintegrowali z Allegro.
 • Oferia
  Dodał: Gość data: 2009-09-10
  Oferia nie jest wydana przez Allegro, wygląda na to, że oni ją po prostu kupili.
 • Dzięki
  Dodał: Dawid Kulbaka data: 2009-09-10
  Nieprecyzyjnie to określiłem - już poprawiłem. Dzięki za czujność!

 • Dodał: Gość data: 2009-09-10
  mam ofertę na favore.pl ale świetnie, że kolejne miejsce dla firm usługowych pojawia się w sieci.
 • Po co licytacja?
  Dodał: Gość data: 2010-01-21
  jakoś mało mają tych usługodawców.... 200 dla domu i ogrodu na cały poznań...
  FLOY ma tylko dla jednej dzielnic ze 60 osób i to tylko dla sprzątania mieskzań.

  Unikam takich panoram firm... wole FLOY czy gumtree gdzie wiem ze przyjdzie student i zrobi to jak za darmo..

 • Dodał: Gość data: 2010-01-21
  fajny ten FLOY i po dzielnicach można szukać... szkoda tylko ze nie ma go w Rzeszowie i że jest tylko w duży miastach... ale w Rzeszowie to chyba tylko olx coś czasem ma. ale o co chodzi w tej oferii ??

 • Dodał: Gabi data: 2017-02-22
  Już nie pamiętam czasów portalu http://oferia.pl/ sprzed zakupu przez LM, ale ciekaw jestem czy wtedy też tak dużo śmieciowych ofert było wrzucanych przez jakichś małolatów, którzy podawali się za fachowców, a swoimi cenami psuli rynek. Obecnie to niestety plaga, ale chyba na wiekszości portali zleceniowych.


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.