Interaktywny program telewizyjny

Dawid Kulbaka, 09-09-2009 | Źródło: Redakcja

Dzięki nowej witrynie TIWI.pl w szybki sposób można zapoznać się z aktualnym „rozkładem jazdy” większości dostępnych w Polsce stacji telewizyjnych.

Lista programów dostępna jest na pierwszej stronie witryny. Możliwość spersonalizowanego trybu wyświetlania listy programów istnieje po założeniu konta i dokonaniu modyfikacji w panelu wyświetlania. Na stronie TIWI.pl można więc ustawić tylko wybrane przez siebie kanały.

 

Wszystkie pozycje, które są zapisane w ramówkach różnych stacji można komentować i oceniać. W ten sposób powstaje lista najlepiej polecanych emisji bieżącego tygodnia. Przydatną opcją dla telewizyjnych maniaków może okazać się funkcja „Teraz w TV”, która pokazuje aktualne emisje programów w czasie rzeczywistym.

 

Witryna stanowić będzie ciekawą alternatywę dla Telemagazynu, który zarejestrowanym użytkownikom także oferuje stworzenie programu telewizyjnego według własnych wytycznych.

 

TIWI.pl

Ocena 2.57/5 (51.5%) (247 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:

 • ee
  Dodał: Gość data: 2009-09-10
  najbardziej dopracowaną i bardzo ergonomiczną wersję programu tv oferuje cyfrowypolsat.pl - polecam

 • Dodał: Gość data: 2009-09-12
  a programy z n'ki ma? raczej nie, wiec co tu porownywac?
  tiwi.pl dobra strona.

 • Dodał: Gość data: 2009-09-26
  Dla mnie króluje teleman.pl


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.