Spokobelfer pozwoli ocenić nauczycieli

Dawid Kulbaka, 31-08-2009 | Źródło: G+J

Epuls.pl wydał stronę Spokobelfer umożliwiającą wyrażenie opinii o nauczycielach. Można ich oceniać pod względem kilku kryteriów (m.in. sprawiedliwość, wymagania, zaangażowanie) oraz zamieszczenie komentarza.

Na podstawie głosów oddanych przez użytkowników na bieżąco powstaje ranking najlepszych nauczycieli w Polsce. Użytkownicy posiadający już profil na epuls.pl mogą zalogować się na spokobelfer.pl używając swojego loginu i hasła.

- Nie tylko nauczyciel ma prawo oceniać ucznia, ale także uczeń nauczyciela, bo ten realizuje funkcję publiczną i wykonuje swego rodzaju usługę na rzecz społeczeństwa - komentują wydawcy witryny.

Spokobelfer.pl

Ocena 2.83/5 (56.52%) (287 głosów)
  • Śledzik
TAGI: startupy  

Komentarze:

  • Różne zdania
    Dodał: floyd data: 2009-09-01
    Z nauczycielem który chciał by zadowolić wszystkich uczniów jest tak jak z politykami którzy chcieli by zadowolić wszystkich wyborców. Tak jak o politykach różne grupy społeczne mają różna zdanie, tak podobnie jest z nauczycielami i tego nie da się zmienić.


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.